ATA5575M1250-DDB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATA5575M1250-DDB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RFID 128BIT EE 250PF U-ID DIE
Ngā Rauemi: ATA5575M1250-DDB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5575M1250-DDB
Tau Wae ATA5575M1250-DDB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RFID 128BIT EE 250PF U-ID DIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290278 pcs Pepa Raraunga ATA5575M1250-DDB.pdf
Tuhinga o mua - Momo RFID Transponder
Pūrere Pūrere Whakarato Die Ngā Paerewa -
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Die Ētahi Ingoa ATA5575M1250-DDBTR
ATA5575M1250-DDBTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Rautanga 100kHz ~ 150kHz Whakaahuatanga Taipitopito RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die