ATA5575M1330-DDB
Hua Hua
Tau Wae: ATA5575M1330-DDB
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RFID 128BIT 330PF DIE
Ngā Rauemi: ATA5575M1330-DDB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6667 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5575M1330-DDB
Tau Wae ATA5575M1330-DDB Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RFID 128BIT 330PF DIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340305 pcs Pepa Raraunga ATA5575M1330-DDB.pdf
Tuhinga o mua - Momo RFID Transponder
Pūrere Pūrere Whakarato Wafer Ngā Paerewa -
Raupapa ATA5577 Paa / Case Die
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Rautanga 100kHz ~ 150kHz Whakaahuatanga Taipitopito RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die