ATA5575M1330-DBN
Hua Hua
Tau Wae: ATA5575M1330-DBN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RFID 128BIT 330PF WAFER
Ngā Rauemi: ATA5575M1330-DBN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATA5575M1330-DBN
Tau Wae ATA5575M1330-DBN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RFID 128BIT 330PF WAFER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5115 pcs Pepa Raraunga ATA5575M1330-DBN.pdf
Tuhinga o mua - Momo RFID Transponder
Pūrere Pūrere Whakarato Die Ngā Paerewa -
Raupapa ATA5577 Paa / Case Die
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
Rautanga 100kHz ~ 150kHz Whakaahuatanga Taipitopito RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die