AT90PWM3-16MQT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
AT90PWM3-16MQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90PWM3-16MQT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
Ngā Rauemi: AT90PWM3-16MQT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90PWM3-16MQT
Tau Wae AT90PWM3-16MQT Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4466 pcs Pepa Raraunga AT90PWM3-16MQT.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 32-QFN (7x7)
Raupapa AVR® 90PWM Lighting RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 8KB (8K x 8) Rahi Motu Ratonga SPI, UART/USART
Ko te poari 32-VQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa AT90PWM3-16MQTDKR
Oscillator Momo A/D 11x10b; D/A 1x10b Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Waehanga Kaihanga AT90PWM3-16MQT Whakaahua nui AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (7x7)
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8
Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V Nui Rahi 512 x 8