AT90PWM316-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90PWM316-16MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90PWM316-16MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
Ngā Rauemi: 1.AT90PWM316-16MUR.pdf2.AT90PWM316-16MUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90PWM316-16MUR
Tau Wae AT90PWM316-16MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 38900 pcs Pepa Raraunga 1.AT90PWM316-16MUR.pdf2.AT90PWM316-16MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-QFN (7x7)
Tere 16MHz Raupapa AVR® 90PWM Lighting
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa AT90PWM316-16MUR-ND
AT90PWM316-16MURTR
AT90PWM31616MUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 27
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-QFN (7x7) Raraunga Raraunga A/D 11x10b; D/A 1x10b