AT90PWM216-16SUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90PWM216-16SUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90PWM216-16SUR
Tau Wae AT90PWM216-16SUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 40651 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 24-SOIC
Raupapa AVR® 90PWM Lighting RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 16KB (16K x 8) Rahi Motu Ratonga SPI, UART/USART
Ko te poari 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa 1611-AT90PWM216-16SURDKR
Oscillator Momo A/D 8x10b; D/A 1x10b Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga AT90PWM216-16SUR
Whakaahua nui AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 24-SOIC Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24SOIC
Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V