VN10KN3-G
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VN10KN3-G
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
Ngā Rauemi: VN10KN3-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VN10KN3-G
Tau Wae VN10KN3-G Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154043 pcs Pepa Raraunga VN10KN3-G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1W (Tc) Packaging Bulk
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 60pF @ 25V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 310mA (Tj) 1W (Tc) Through Hole TO-92-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 310mA (Tj)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VN10A1500000G
VN10A1500000G
Kaihanga: Anytek (Amphenol Anytek)
Whakaahuatanga: 254 TB RIS CLA 180D SOL
I roto i te taonga: 72252 pcs
Tikiake: VN10A1500000G.pdf
RFQ
VN10KN3-G-P003
VN10KN3-G-P003
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
I roto i te taonga: 137344 pcs
Tikiake: VN10KN3-G-P003.pdf
RFQ
VN101504
VN101504
Kaihanga: Cherry Switches (ZF Electronics)
Whakaahuatanga: SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Tikiake: VN101504.pdf
VN10KN3-G-P014
VN10KN3-G-P014
Tikiake: VN10KN3-G-P014.pdf
VN10LFTA
VN10LFTA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Tikiake: VN10LFTA.pdf
VN10KN3-G-P013
VN10KN3-G-P013