VN10LFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
VN10LFTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VN10LFTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Ngā Rauemi: VN10LFTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VN10LFTA
Tau Wae VN10LFTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258829 pcs Pepa Raraunga VN10LFTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 330mW (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa VN10LF
VN10LFCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 60pF @ 25V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 150mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 150mA (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VN10KN3-G-P013
VN10KN3-G-P013
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
I roto i te taonga: 149331 pcs
Tikiake: VN10KN3-G-P013.pdf
RFQ
VN10LPSTOA
VN10LPSTOA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
I roto i te taonga: 5445 pcs
Tikiake: VN10LPSTOA.pdf
RFQ
VN1160
VN1160
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK
Tikiake: VN1160.pdf
VN10LPSTOB
VN10LPSTOB
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: VN10LPSTOB.pdf
VN10LFTC
VN10LFTC
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 0.15A SOT23-3
Tikiake: VN10LFTC.pdf
VN10LP
VN10LP
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 270MA TO92-3