TC1300Y-2.7VUATR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1300Y-2.7VUATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1300Y-2.7VUATR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: TC1300Y-2.7VUATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1300Y-2.7VUATR
Tau Wae TC1300Y-2.7VUATR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75267 pcs Pepa Raraunga TC1300Y-2.7VUATR.pdf
Rae Tae (Max) 0.39V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.7V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 8-MSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 160µA Nama - Whakaputa 300mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset Tau Wae Tuakiri TC1300Y
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1300Y-2.7VUA
TC1300Y-2.7VUA
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8MSOP