TC1300R-3.3VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1300R-3.3VUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1300R-3.3VUA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: TC1300R-3.3VUA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1300R-3.3VUA
Tau Wae TC1300R-3.3VUA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75076 pcs Pepa Raraunga TC1300R-3.3VUA.pdf
Rae Tae (Max) 0.39V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC1300R3.3VUA Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 8-MSOP I teie nei - Quiescent (Iq) 160µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset