TC1269-2.8VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1269-2.8VUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1269-2.8VUA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.TC1269-2.8VUA.pdf2.TC1269-2.8VUA.pdf3.TC1269-2.8VUA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1269-2.8VUA
Tau Wae TC1269-2.8VUA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.48V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC12692.8VUA Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 8-MSOP I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable