TC1269-2.5VUA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1269-2.5VUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1269-2.5VUA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: 1.TC1269-2.5VUA.pdf2.TC1269-2.5VUA.pdf3.TC1269-2.5VUA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1269-2.5VUA
Tau Wae TC1269-2.5VUA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.48V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC12692.5VUA Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-MSOP I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri TC1269
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1269-3.0VUA
TC1269-3.0VUA
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 300MA 8MSOP
I roto i te taonga: 200696 pcs
Tikiake: TC1269-3.0VUA.pdf
RFQ
TC1266VUATR
TC1266VUATR
Whakaahuatanga: IC REG LDO 3.3V 200MA PCI 8MSOP
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake: TC1266VUATR.pdf
RFQ
TC1269-2.5VUATR
TC1269-2.5VUATR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8MSOP