TC1265-1.8VOA
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1265-1.8VOA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1265-1.8VOA
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.TC1265-1.8VOA.pdf2.TC1265-1.8VOA.pdf3.TC1265-1.8VOA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1265-1.8VOA
Tau Wae TC1265-1.8VOA Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 1.4V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC126518VOA Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SOIC
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 800mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri TC1265
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1265-2.5VOATR
TC1265-2.5VOATR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SOIC
I roto i te taonga: 122456 pcs
Tikiake: TC1265-2.5VOATR.pdf
RFQ
TC1265-1.8VOATR
TC1265-1.8VOATR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8SOIC