TC1265-1.8VET
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1265-1.8VET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1265-1.8VET
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK
Ngā Rauemi: 1.TC1265-1.8VET.pdf2.TC1265-1.8VET.pdf3.TC1265-1.8VET.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1265-1.8VET
Tau Wae TC1265-1.8VET Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 800MA 5DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Rae Tae (Max) 1.4V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 5-DDPAK I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA
Nama - Whakaputa 800mA Ngā Āhuatanga Mana Enable