TC1262-2.8VEBTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1262-2.8VEBTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 500MA 3DDPAK
Ngā Rauemi: 1.TC1262-2.8VEBTR.pdf2.TC1262-2.8VEBTR.pdf3.TC1262-2.8VEBTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1262-2.8VEBTR
Tau Wae TC1262-2.8VEBTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 500MA 3DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-DDPAK Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC12622.8VEBTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 3-DDPAK I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -