TC1262-2.5VDBTR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1262-2.5VDBTR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.5V 0.5A SOT223-3
Ngā Rauemi: 1.TC1262-2.5VDBTR.pdf2.TC1262-2.5VDBTR.pdf3.TC1262-2.5VDBTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1262-2.5VDBTR
Tau Wae TC1262-2.5VDBTR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.5A SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.65V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa TC1262-2.5VDBCT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-223-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 130µA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri TC1262
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TC1262-2.8VDB
TC1262-2.8VDB
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LIN 2.8V 500MA SOT223-3
I roto i te taonga: 96457 pcs
Tikiake: TC1262-2.8VDB.pdf
RFQ
TC1240AECHTR
TC1240AECHTR
Whakaahuatanga: IC REG SWITCHD CAP 2VIN SOT23A
I roto i te taonga: 105900 pcs
Tikiake: TC1240AECHTR.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-3