TC1015-2.85VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1015-2.85VCT713 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1015-2.85VCT713
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.TC1015-2.85VCT713.pdf2.TC1015-2.85VCT713.pdf3.TC1015-2.85VCT713.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1015-2.85VCT713
Tau Wae TC1015-2.85VCT713 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.25V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA SOT-23-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable