TC1015-2.5VCT713
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
TC1015-2.5VCT713 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC1015-2.5VCT713
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.TC1015-2.5VCT713.pdf2.TC1015-2.5VCT713.pdf3.TC1015-2.5VCT713.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC1015-2.5VCT713
Tau Wae TC1015-2.5VCT713 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rae Tae (Max) 0.25V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 64dB (1kHz)