SST25VF080B-50-4I-S2AF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25VF080B-50-4I-S2AF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25VF080B-50-4I-S2AF
Tau Wae SST25VF080B-50-4I-S2AF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10µs Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SST25 Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz 8-SOIC Whero Whero 50MHz
Tau Wae Tuakiri SST25VF080B
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SST25VF080B-50-4I-QAF
SST25VF080B-50-4I-QAF
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON
I roto i te taonga: 82518 pcs
Tikiake: SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf
RFQ
SST25VF080B-80-4C-QAE-T
SST25VF080B-80-4C-QAE-T
Whakaahuatanga: IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8WSON
I roto i te taonga: 5887 pcs
Tikiake: SST25VF080B-80-4C-QAE-T.pdf
RFQ
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
Whakaahuatanga: IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8SOIC