SST25VF080B-50-4I-QAF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25VF080B-50-4I-QAF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25VF080B-50-4I-QAF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON
Ngā Rauemi: 1.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf2.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf3.SST25VF080B-50-4I-QAF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25VF080B-50-4I-QAF
Tau Wae SST25VF080B-50-4I-QAF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 8M SPI 50MHZ 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10µs Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (6x5)
Raupapa SST25 Packaging Tube
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 8Mb (1M x 8)
Atanga Waehere SPI Hōputu Pūmahara FLASH
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 50MHz 8-WSON (6x5) Whero Whero 50MHz