SST25PF040CT-40I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25PF040CT-40I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25PF040CT-40I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: SST25PF040CT-40I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25PF040CT-40I/SN
Tau Wae SST25PF040CT-40I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88063 pcs Pepa Raraunga SST25PF040CT-40I/SN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa SST25PF040CT-40I/SN-ND
SST25PF040CT-40I/SNTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (512K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-SOIC
Whero Whero 40MHz