SST25PF040CT-40I/NP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
SST25PF040CT-40I/NP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SST25PF040CT-40I/NP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8UDFN
Ngā Rauemi: SST25PF040CT-40I/NP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SST25PF040CT-40I/NP
Tau Wae SST25PF040CT-40I/NP Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58938 pcs Pepa Raraunga SST25PF040CT-40I/NP.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 8-UDFN (2x3)
Raupapa SST25 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa SST25PF040CT-40I/NPTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (512K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-UDFN (2x3) Whero Whero 40MHz