PIC24FJ64GA702T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA702T-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ64GA702T-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16-BIT 64KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ64GA702T-I/ML.pdf2.PIC24FJ64GA702T-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ64GA702T-I/ML
Tau Wae PIC24FJ64GA702T-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 62540 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ64GA702T-I/ML.pdf2.PIC24FJ64GA702T-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC24FJ64GA702T-I/ML-ND
PIC24FJ64GA702T-I/MLTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 10x12b