PIC24FJ64GA702-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA702-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ64GA702-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16-BIT 64KB FLASH 28SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC24FJ64GA702-I/SO.pdf2.PIC24FJ64GA702-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
486 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ64GA702-I/SO
Tau Wae PIC24FJ64GA702-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 62818 pcs Pepa Raraunga 1.PIC24FJ64GA702-I/SO.pdf2.PIC24FJ64GA702-I/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Tere 32MHz Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 22 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SOIC