PIC24FJ1024GA606-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24FJ1024GA606-I/MR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 1MB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: PIC24FJ1024GA606-I/MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24FJ1024GA606-I/MR
Tau Wae PIC24FJ1024GA606-I/MR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 25705 pcs Pepa Raraunga PIC24FJ1024GA606-I/MR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN-EP (9x9)
Tere 32MHz Raupapa PIC® 24F
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Packaging Tube Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)