PIC24F32KA304-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC24F32KA304-I/MV
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48UQFN
Ngā Rauemi: 1.PIC24F32KA304-I/MV.pdf2.PIC24F32KA304-I/MV.pdf3.PIC24F32KA304-I/MV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC24F32KA304-I/MV
Tau Wae PIC24F32KA304-I/MV Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 48-UQFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 24F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (11K x 24) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 48-UFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC24F32KA304IMV Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 39
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6) Raraunga Raraunga A/D 16x12b