PIC16F716T-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F716T-E/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F716T-E/SO
Tau Wae PIC16F716T-E/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 13 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC