PIC16F716-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F716-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F716-I/SO
Tau Wae PIC16F716-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16F
Rahi RAM 128 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F716ISO Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 13
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x8b