PIC16F707-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F707-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: PIC16F707-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F707-I/P
Tau Wae PIC16F707-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 43699 pcs Pepa Raraunga PIC16F707-I/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 20MHz Raupapa PIC® XLP™ mTouch™ 16F
Rahi RAM 363 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Ētahi Ingoa PIC16F707IP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 36
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-PDIP Raraunga Raraunga A/D 14x8b