PIC16F707-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F707-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F707-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Ngā Rauemi: PIC16F707-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F707-I/ML
Tau Wae PIC16F707-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44513 pcs Pepa Raraunga PIC16F707-I/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-QFN (8x8)
Tere 20MHz Raupapa PIC® XLP™ mTouch™ 16F
Rahi RAM 363 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 36 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Raraunga Raraunga A/D 14x8b