PIC16F18857-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18857-E/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18857-E/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18857-E/ML.pdf2.PIC16F18857-E/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18857-E/ML
Tau Wae PIC16F18857-E/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 78722 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18857-E/ML.pdf2.PIC16F18857-E/ML.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN (6x6)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 56KB (32K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-VQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 25 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)