PIC16F18856T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18856T-I/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18856T-I/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18856T-I/SS.pdf2.PIC16F18856T-I/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18856T-I/SS
Tau Wae PIC16F18856T-I/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 93695 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18856T-I/SS.pdf2.PIC16F18856T-I/SS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 28KB (16K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F18856T-I/SS-ND
PIC16F18856T-I/SSTR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP Raraunga Raraunga A/D 24x10b, D/A 1x5b