PIC16F18445T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18445T-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18445T-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18445T-I/SO.pdf2.PIC16F18445T-I/SO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18445T-I/SO
Tau Wae PIC16F18445T-I/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 80623 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18445T-I/SO.pdf2.PIC16F18445T-I/SO.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16F18445T-I/SOTR Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 17
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SOIC Raraunga Raraunga A/D 17x12b, D/A 1x5b