PIC16F18445-I/GZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18445-I/GZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18445-I/GZ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18445-I/GZ.pdf2.PIC16F18445-I/GZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18445-I/GZ
Tau Wae PIC16F18445-I/GZ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 96437 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18445-I/GZ.pdf2.PIC16F18445-I/GZ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-UQFN (4x4)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 17 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)