PIC16F1707-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1707-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1707-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1707-I/ML.pdf2.PIC16F1707-I/ML.pdf3.PIC16F1707-I/ML.pdf4.PIC16F1707-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1707-I/ML
Tau Wae PIC16F1707-I/ML Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-QFN (4x4)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 3.5KB (2K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 18 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)