PIC16F1705T-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F1705T-I/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1705T-I/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1705T-I/SL.pdf2.PIC16F1705T-I/SL.pdf3.PIC16F1705T-I/SL.pdf4.PIC16F1705T-I/SL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1705T-I/SL
Tau Wae PIC16F1705T-I/SL Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 16F
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 14KB (8K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC