PIC16C55AT-04/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C55AT-04/SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C55AT-04/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C55AT-04/SS.pdf2.PIC16C55AT-04/SS.pdf3.PIC16C55AT-04/SS.pdf4.PIC16C55AT-04/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C55AT-04/SS
Tau Wae PIC16C55AT-04/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP
Tere 4MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SSOP