PIC16C55A/JW
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C55A/JW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C55A/JW
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B EPROM 28CDIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C55A/JW.pdf2.PIC16C55A/JW.pdf3.PIC16C55A/JW.pdf4.PIC16C55A/JW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C55A/JW
Tau Wae PIC16C55A/JW Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-CerDip
Tere 20MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga EPROM, UV
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 28-CDIP (0.300", 7.62mm) Window
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 768B (512 x 12) EPROM, UV 28-CerDip Raraunga Raraunga -