PIC16C54CT-40/SS
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C54CT-40/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B OTP 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16C54CT-40/SS.pdf2.PIC16C54CT-40/SS.pdf3.PIC16C54CT-40/SS.pdf4.PIC16C54CT-40/SS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C54CT-40/SS
Tau Wae PIC16C54CT-40/SS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Tere 40MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16C54CT40/SS Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 12
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 768B (512 x 12) OTP 20-SSOP