PIC16C54CT-40/SO
Hua Hua
Tau Wae: PIC16C54CT-40/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16C54CT-40/SO.pdf2.PIC16C54CT-40/SO.pdf3.PIC16C54CT-40/SO.pdf4.PIC16C54CT-40/SO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16C54CT-40/SO
Tau Wae PIC16C54CT-40/SO Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 18-SOIC
Tere 40MHz Raupapa PIC® 16C
Rahi RAM 25 x 8 Momo Momo Ratonga OTP
Rahi Motu Ratonga 768B (512 x 12) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa PIC16C54CT40/SO Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 12
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 768B (512 x 12) OTP 18-SOIC