PIC12F519-E/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F519-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC12F519-E/P.pdf2.PIC12F519-E/P.pdf3.PIC12F519-E/P.pdf4.PIC12F519-E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
960 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F519-E/P
Tau Wae PIC12F519-E/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-PDIP
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 8MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.5KB (1K x 12) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 8-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator Momo -
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC12F519-E/P Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 8-PDIP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V Nui Rahi 41 x 8