PIC12F510-I/SN
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC12F510-I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F510-I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC12F510-I/SN.pdf2.PIC12F510-I/SN.pdf3.PIC12F510-I/SN.pdf4.PIC12F510-I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F510-I/SN
Tau Wae PIC12F510-I/SN Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 8-SOIC
Raupapa PIC® 12F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 8MHz E hiahia ana POR, WDT
Momo Momo Ratonga 1.5KB (1K x 12) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa PIC12F510ISN
Oscillator Momo A/D 4x8b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga PIC12F510-I/SN
Whakaahua nui PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1.5KB (1K x 12) FLASH 8-SOIC Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8SOIC
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V