PIC12F1840T-I/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1840T-I/RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F1840T-I/RF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8UDFN
Ngā Rauemi: 1.PIC12F1840T-I/RF.pdf2.PIC12F1840T-I/RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F1840T-I/RF
Tau Wae PIC12F1840T-I/RF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 64964 pcs Pepa Raraunga 1.PIC12F1840T-I/RF.pdf2.PIC12F1840T-I/RF.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-UDFN (3x3)
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 12F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-UDFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 5 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 256 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)