PIC12F1840-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1840-I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC12F1840-I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC12F1840-I/SN.pdf2.PIC12F1840-I/SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC12F1840-I/SN
Tau Wae PIC12F1840-I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 57206 pcs Pepa Raraunga 1.PIC12F1840-I/SN.pdf2.PIC12F1840-I/SN.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 32MHz Raupapa PIC® XLP™ 12F
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 7KB (4K x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa PIC12F1840ISN Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 5
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® XLP™ 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b, D/A 1x5b