PIC10LF320-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10LF320-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC10LF320-I/P.pdf2.PIC10LF320-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10LF320-I/P
Tau Wae PIC10LF320-I/P Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 118983 pcs Pepa Raraunga 1.PIC10LF320-I/P.pdf2.PIC10LF320-I/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Tere 16MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 448B (256 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa PIC10LF320IP Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 3
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH 8-PDIP