PIC10LF320-I/MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10LF320-I/MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC10LF320-I/MC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 448B FLASH 8DFN
Ngā Rauemi: 1.PIC10LF320-I/MC.pdf2.PIC10LF320-I/MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC10LF320-I/MC
Tau Wae PIC10LF320-I/MC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 106115 pcs Pepa Raraunga 1.PIC10LF320-I/MC.pdf2.PIC10LF320-I/MC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN (2x3)
Tere 16MHz Raupapa PIC® 10F
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 448B (256 x 14) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa PIC10LF320IMC Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 3
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 448B (256 x 14) FLASH 8-DFN (2x3) Raraunga Raraunga A/D 3x8b