MX575ABC125M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX575ABC125M000-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX575ABC125M000-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX575ABC125M000-TR
Tau Wae MX575ABC125M000-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5476 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa MX575ABC125M000TR
MX575ABC125M000TR-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga -
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead