MX575ABC100M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX575ABC100M000-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX575ABC100M000-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: MX575ABC100M000-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX575ABC100M000-TR
Tau Wae MX575ABC100M000-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5896 pcs Pepa Raraunga MX575ABC100M000-TR.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX55
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA