MX573BNR156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BNR156M250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX573BNR156M250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR SMD
Ngā Rauemi: MX573BNR156M250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX573BNR156M250
Tau Wae MX573BNR156M250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4479 pcs Pepa Raraunga MX573BNR156M250.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA