MX573BBF156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BBF156M250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX573BBF156M250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 156.25MHZ LVPECL 5X7MM ULTRA-LOW
Ngā Rauemi: MX573BBF156M250.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX573BBF156M250
Tau Wae MX573BBF156M250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 156.25MHZ LVPECL 5X7MM ULTRA-LOW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4987 pcs Pepa Raraunga MX573BBF156M250.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa MX57
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 120mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX573DNR16M6666
MX573DNR16M6666
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC XO 16.666666MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4432 pcs
Tikiake: MX573DNR16M6666.pdf
RFQ
MX573BBF156M250-TR
MX573BBF156M250-TR
Whakaahuatanga: MOD OSC 156.25MHZ LVPECL 6LLGA